środa, 11 listopada 2015

100% satysfakcji i zabawy AUTOR: Praca zbiorowa
 TYTUŁ: 100% naklejek dla dziewczynek
 WYDAWNICTWO: Jendość
  ROK WYDANIA: 2015Wydawnictwo Jedność po raz kolejny pokazało, że młody czytelnik powinien być bardzo doceniany i zaskakiwany różnorodnością propozycji książkowych. Kiedy jak nie w czasie beztroskich dziecięcych dni aplikować dziecku mądrze wiedzę przez zabawę, poprzez słowo pisane ale i  barwne obrazki, które pomogą w rozwoju i nauce postrzegania świata. Do młodszego czytelnika bardziej przemówi ilustracja, barwa, kształt, które będzie nazywało i dopasowywało do całości. Właśnie takie pierwsze kontakty z książką zaowocują w przyszłości chęcią do sięgania po literaturę. 

A jest w czym wybierać. Naklejki: jesienne (nakrycia głowy, torby, zwierzątka, sukienki, drzewa), sportowe (medale, podium, bidon, piłka), dotyczące baletu i tańca ogólnie (nuty, ubranka, akcesoria sportowe, pozytywka), szkolne. Nie zabrakło też koni różnej maści, kotków, piesków,, misiów, myszek itd. – wszystkie oczywiście barwne i przyciągające oko wyglądem (zabawne czapeczki, kokardki itp.).  W książeczce znajdzie się też wiele naklejek z dziewczynkami w różnych kreacjach, wykonujących dane czynności – czyli np. dziewczynka na rowerze, na wakacjach, przy pracy w ogródku, przeżywającej pierwsze doznania miłosne. Przenieść się w można także w świat baśni za pośrednictwem księżniczek, wróżek itp. Kolejne strony niosą wiele zabawy dzięki całej gamie morskich zwierzątek, kolorowych ryb, muszelek, wodorostów). Jest także sporo cyferek i literek, świeczek urodzinowych i co za tym idzie tortów, baloników, cukierków – czyli wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania imprezy dla młodej damy. No i świąteczne drobiazgi – choinki, stroiki, prezenty, bombki i skarpety dla Mikołaja oraz to, co jest związane z zimą ogólnie, czyli narty, sanki, gogle narciarskie, czapki, bałwanki. 

Bardzo polecam tę mini książeczkę, ponieważ jest pełna barw i ciekawych pomysłów na zabawy w wyklejanki. Chyba każda dziewczynka byłaby zadowolona z takiego prezentu, bo nie tylko sprawi jej dużo radości ale i za jego pomocą sama będzie mogła kogoś obdarować – zrobić ciekawą laurkę, zaproszenie.  Ponad 1500 naklejek, wesołe scenki  i bajkowe motywy dla młodej damy mogą być świetną inspiracją do zabawy i barwnej refleksji. Szczególnie teraz gdy za oknem ponuro ta mała książeczka rozświetli choć na parę chwil pokój dziecka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz